یار

خودم رو یه بادبادک تصور میکردم. احساس میکردم هرکسی رو که انتخاب کنم در نهایت میشم همون بادبادکی که توی آسمان ها رقص و شادی میکنه، اما همراه همیشگی‌ش روی زمین ایستاده و مراقبه یه وقت حس آزادی رو تجربه نکنه!  هروقت هم که دلش بخواد میتونه اونو به پایین بکشه.

بقیه بهم میگفتن اگر تصمیم بگیرم یکروز کسی رو انتخاب کنم اون آدم نمیتونه از مردم این سرزمین باشه و باید در کشورهای دیگه دنبالش باشم. خودمم ذهنم دور از این مسئله نبود.

اما امروز تونستم همراهی رو پیدا کنم که قرار نیست باهاش به بند کشیده بشم. کسی که خودش اوج رو تجربه کرده و میتونیم دوتایی توی آسمونا پر بکشیم و بعد مثل پرنده ای جلد به خونه خودمون برگردیم.

چیزی که باید توی آسمونا دنبالش میگشتم، روی همین زمین پیدا کردم مژه

/ 2 نظر / 18 بازدید
رها

مهر عزيز پريدن دو بال مي‌خواد و نگاهي كه دنبالش رسيدن به اوج رو تمنا مي‌كنه... تو آُسمون به اين بزرگي هزار هزار بادبادك رو مي‌ديدم كه چرخ مي‌خوردند و همه شبيه به هم و پريدن حس مشترك همشون بود... هر روز رو لبه پنجره اتاقم و همنشين با نور مي‌نشستم و بهشون نگاه مي‌كردم انگار همشون تو يه مسير و يه خط پرواز پريدنو تجربه مي‌كردن اونم با يه چشمك هميشگي ... من تو غوغاي بادبادكاي خاكستري و سياه و سفيد ، يه دونه رنگي و گل گليشو مي‌خواستم كه از اون نقطه كه چرخ مي‌خوره دوست داشته باشه بازم بالاتر بره و خودشو از ديگران جدا كنه . دوست داشتم وقتي پيداش كردم با تمام توان بپرم و دستاشو بگيرم و هم قدم پريدنش بشم ... پريدني كه سوختني تو كارش نباشه و همش ساختن لحظات ناب عشق و دوست داشتن باشه ... تو اين آرزو بادبادك باز بودنو هيچ وقت دوست نداشتم ... دوست داشتم كه هم پرواز يك بادبادك رنگي و عاشق گلهاي بهاري باشم كه بالاخره پيداش كردم ... بالاخره پيدات كردم .... [گل][گل][قلب]

علیرضا

از نظر من مطلب" یار" موید مطلب"10 سال پیش تا کنون..." است... همونی "هیچی" که سربلندانه تلفظش کردی... سالهایی را که در دایره قسمت هر کدامتان با سرنوشت درآمیخته بودید و بخود می پیچیدید، نقاش هنرمد روزگار تابلوی زیبایی از شما خلق می کرد که امروز خود را در آن می بینید. تابلویی که نا خواسته و بی نقشه خلق شده، کاملا طبیعی و ارگانیک... این به این معناست که این تابلو زیباست و برای دیدن خلق شده[چشمک] تصویر این تابلو را همیشه نگاه می کنم، با این زمزمه که آرامشتان ابدی و عشق زیبایتان گوارای وجود...[قلب]